O klubu

Mi smo prvi hrvatski Honda fan klub koji je osnovan sa ciljem da okupi sve istinske zaljubljenike Honda vozila. Klub postoji od 9. mjeseca 2004.g. kada je dobio status Auto-moto udruge i time je evidentiran u registar udruga.

Program i djelovanje kluba usmjereno je prvenstveno na širenje, upoznavanje, educiranje, razmjenu informacija te druženje ljudi za koje Honda nije samo prijevozno sredstvo već predmet obožavanja!
Klub redovito organizira sastanke u caffe baru “GT” u Velikom Polju. Sastanci se održavaju svake druge subote od 18h.

Na stranicama kluba možete se informirati, a na forumu raspravljati o svemu što je vezano za Honda automobile, od upoznavanja sa svim Honda modelima pa do nezaobilaznog tuninga Honda automobila i puno više od toga.

Jednom godišnje klub organizira veliki međunarodni meeting koji u prosjeku posjeti više od 1000 ljudi i otprilike sudjeluje 200 Honda vozila. Službeni naziv te manifestacije je HFC SHOW koja već pomalo poprima tradicionalni status jer se održava  bez stanke 4 godine.

Klub sudjeluje i na domaćoj sceni kao što je 402 Street Race, Spring Race, posjećuje razna događanja, širi poznanstva i prijateljstva preko granica države i nastoji zadržati status „vrlo aktivnog“ kluba kako bi i u buduće mogao računati na svoje članove koji iz godine u godinu vjerno ostaju dio HFC-a.

Baš zbog tih istih članova klub pokušava biti što profesionalniji i ponuditi više pogodnosti kod naših partnera pri učlanjenju u klub. Klub nastoji opravdati cijenu članarine svakim novim ugovorom i dodatnim popustom koji osigura svojim članovima. Više od 20 ugovorenih partnera u svim granama autoindustrije osigurava HFC-u zadržavanje postojećih i dolazak novih članova.

Novost u HFC-u je i odabir članarine kod koje svaki novi član ili član koji produžuje svoje članstvo može birati između 2 različite članarine:

HFC ČLANARINA – Članarina kluba koja osigurava popuste kod svih partnera HFC-a i popuste klubskih artikala te povlastica na forumu.

HFC/HAK ČLANARINA – Uz ovaj tip članarine dobiva se HFC članarina + HAK članarina koja članu omogućava niz pogodnosti i mogućnosti koje član može koristiti i izvan granica države.

KAKO POSTATI ČLAN HONDA FAN CLUB-a?

Članom Kluba može postati svaka punoljetna fizička i pravna osoba i to tako da svoje podatke (ime i prezime, adresa stanovanja, broj mobitela, model honde i nick name) ispune i pošalju na rea@hondafanclub.hr, a članarinu u iznosu od 150,00 kn za prvi tip članarine (HFC Članarina) ili 250,00 kn za drugi tip članarine (HFC/HAK Članarina) uplate putem računa ili osobno donesu na jedan od klupskih sastanaka!

Broj računa kluba je

Članska iskaznica vrijedi godinu dana od datuma uplate članarine. Iskaznicu šaljemo poštom na vašu adresu ili ukoliko želite možete ju podići i na sastanku kluba. Za detaljnije informacije o članarini i računu te načinu plaćanja obratite se na mail rea@hondafanclub.hr

Djevojke članarinu plaćaju u iznosu od 100,00 kuna!