NAPOMENA!

U PODFORUMU AUTOMOBILI ZABRANJENO JE PISATI NEPOTREBNE KOMENTARE U OGLASE ZBOG PREGLEDNOSTI OGLASA!
SVA PITANJA,INFORMACIJE I PONUDE ISKLJUCIVO NA PM ILI KONTAKT BROJ.
DOZVOLJENO JE OGLAŠAVANJE SAMO HONDA VOZILA,OSTALE MARKE NISU DOZVOLJENE.
BUMP OGLASA DOZVOLJENO JE RADITI JEDNOM U 7 DANA!

CIJENA JE OBAVEZNA!
Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

p: razbijeni 4gen civic 1.6-i16 swap b16a1

#1 User is offline   xiuxiniu 

• Group: Forum Member
  • Member No. 6034
  • Interests:ask me
  • Grad:Zagreb
  • Vozilo:Honda

Posted 31 January 2019 - 1824

Zdravo svima,

evo oglas koji sada pisem na brzinu, no nadopuniti cu detaljima i slikama kroz 2-3 dana cim uspijem.

Tko god je zainteriran moze doci do mene u zg i pogledati sve sto hoce dok jos nemam slika.

ovo je moj civic kojeg imam godinama i nazalost nesretnim slucajem sam se razbio s njime prosle godine.

izletio sam s ceste i vozacevim vratima se zabio bocno u stablo, tako da su ta vrata ostecena i gornji dio gdje se spajaju na karoseriju krov je malo udubljen.

zelio bih da najradije auto ide u komadu, jer iskreno nekome bi super dosao za djelove ili ako si slaze 4gen civic.. no ako ne bude zainteresiranih, kroz neko vrijeme ,p rodavati cu dijelove posebno..

1991g. civic hatchback, crveni, 1.6i-16 u koji je swapan b16a1 s getribom i kompletnom strujom. iv-t satovi itd.. motor ne trosi ulje ine pusta ga, super je stanje.

nosaci motora su original kit Innovative mounts

komplet seleni na autu su energy suspension.

Meister R Zeta CRD gevinde 7 i 5kg opruge.

naprijd skunk2 vilice / stelanje cambera

iza takoder vilice za stelanje cambera i toe-a montirane. mislim da su blox firma ali nisam ovaj tren 100% siguran da je blox.

Prednje celjusti kocnica su s civica type-r s 282mm diskovima (ebc rezani diskovi i ebc yellowstuff plocice).

2x skoljka sica s noacima, plus imam i originalne prednje siceve uz ove. glavni kocioni se ne sjecam ali mislim da je od i-vt ili pripasan od vti-a, provjeriti cu plus opleteni metalni lajtunzi.

balans stangle prednja i zadnja su koliko se sjecam od iVT.

kenwood pojacalo, i 2x straznja zvucnika u polici, naprijed 2x visokotonca i srednja.

4x rota circuit 8 felge

uglavnom, za ovaj tren je to sve sto mogu napisati po sjecanju, a moram tako jer sam vec i prisiljen dati oglas i rijesiti se svega, a sutra ili prekosutra cim stignem cu poslikati auto i vidjeti sve ostale detalje sto ima od djelova, koji su tocno itd sve detalje za sada samo zelim ako mogu dati ovakav oglas da vidim ima li uopce zainteresiranih i slicno.

hvala vam, i slobodno se javite s bilokakvim pitanjima na pm, mail ovo je za sada iz sjecanja okvirno oglas cisto da i vidim ima li zainteresiranih itd.. moze i telefon / mob = 0996923605

hvala na citanju, slobodno pm/mail ili pozivi naravno, pozdrav za sada!

Marko

#2 User is offline   Vucko 

• 098 569 745
  • Icon
  • Group: HFC Admin
  • Member No. 5528
  • Grad:Ivanić Grad
  • Vozilo:ukleti civic i ništa manje ukleta solka...

Posted 01 February 2019 - 0616

Cijena je obavezna !

#3 User is offline   xiuxiniu 

• Member No. 6034

Posted 01 February 2019 - 1143

pardon , 2000€ za komplet sve , nosi i vozi heh..

#4 User is offline   xiuxiniu 

• Member No. 6034

Posted 01 February 2019 - 1638

prodano komplet sve, hvala, pyozdrav

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Skin by Skinbox
Quality & cheap IPB skins, premade vBulletin styles, cheap Web templates and more! - Skinbox