NAPOMENA!

U PODFORUMU AUTOMOBILI ZABRANJENO JE PISATI NEPOTREBNE KOMENTARE U OGLASE ZBOG PREGLEDNOSTI OGLASA!
SVA PITANJA,INFORMACIJE I PONUDE ISKLJUCIVO NA PM ILI KONTAKT BROJ.
DOZVOLJENO JE OGLAŠAVANJE SAMO HONDA VOZILA,OSTALE MARKE NISU DOZVOLJENE.
BUMP OGLASA DOZVOLJENO JE RADITI JEDNOM U 7 DANA!

CIJENA JE OBAVEZNA!
Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

P: Civic 2.2 i-ctdi 2007. odli?an!

#1 User is offline   drazen 

• faca
  • Group: Forum Member
  • Member No. 622
  • Grad:Vrbovec
  • Vozilo:Accord i-CTDi exe '04. (ex Civic x3),Civic i-ctdi sport '07

Posted 18 January 2019 - 0920

Dakle...

Prodajem Hondu Civic sport, auto je u odličnom stanju, na 155000 km je promijenjen set kvačila, ja sam napravio servis, kanalni remen, remenica na alternatoru, španeri i rolice, nova ispušna grana (na svim dieselima prije ili kasnije pukne, sad je i to riješeno), promijenio stražnje disk pločice i filter nafte, zraka i kabine! I neke štangice na ovjesu!I termostat! I podešen špur. Dva seta tepiha, platneni i gumeni. Auto ima par piknjica po sebi ali sve u svemu je u jako dobrom stanju a ide odlično uz stvarno zanemarivu potrošnju! Do promjene ulja nema se šta dirat! Ništa ne lupa, ne cvrči i stvarno je odličan za voziti! Riješen problem EGR ventila i DPF filtera...Trenutno su gore zimske gume u odličnom stanju na alu felgama...
Može se pogledati svaki radni dan u Vrbovcu, a vikendom kod mene doma. Razlog prodaje; Imam i Accorda a nemrem vozit 2 auta..a žena neće... :(/>....

Cijena 5999 €, podložna samo manjoj korekciji jer sam stvarno puno uložio u njega...

Link na Index:

https://www.index.hr...a=1547798917620

Info: 098/1792-600

Hvala na pažnji! ;)/>....

This post has been edited by drazen: 08 February 2019 - 1442

Share this topic:

Page 1 of 1
  • You cannot start a new topic
  • You cannot reply to this topic

1 User(s) are reading this topic
0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Skin by Skinbox
Quality & cheap IPB skins, premade vBulletin styles, cheap Web templates and more! - Skinbox